Mutua Fraternidad-Muprespa

Fem servir galetes per garantir el funcionament correcte del nostre portal web, millorar-ne la seguretat i obtenir una eficàcia i una personalització superiors dels serveis que oferim als usuaris. Si continueu navegant o premeu el botó "ACCEPTAR", considerem que n'accepteu l'ús. Podeu obtenir-ne més informació a la nostra POLÍTICA DE GALETES.

Voleu que el navegador recordi la decisió de rebutjar l'ús de galetes?
Si decidiu que el sistema recordi la vostra preferència, la galeta que emmagatzema aquesta informació es quedarà a l'ordinador de manera permanent.

TRAMITACIÓ ELECTRÒNICA DE LA MALALTIA PROFESSIONAL

 
   PERSONA QUE ENVIA EL FORMULARI
 
 
 
 
   DADES DEL TREBALLADOR
 
 
Borrar Fecha Inicio
 
Especifiqueu la província en la qual es tramita l'expedient del treballador. Si no la sabeu, seleccioneu la província del CCC en la qual està donat d'alta el treballador.
 
   DADES QUE HA DE FACILITAR L’EMPRESA
 

MODALITAT D'ORGANITZACIÓ PREVENTIVA ADOPTADA PER L'EMPRESA

Podeu seleccionar-ne una o diverses:







Qüestionari de prevenció laboral:

Si us plau, responeu Sí o No a les preguntes següents:
Hi ha avaluació de riscos del lloc de treball? SiNo
Hi ha informació als representants de treball en matèria de seguretat i higiene a la feina? Si No
S'ha fet reconeixement mèdic periòdic? Si No
Hi ha un informe de risc de Malaltia Professional per part de L'empresari? Si No

QÜESTIONARI DE DADES ECONÒMIQUES

A) Base de Cotització Mensual
 
B) Base de Cotització Anual
 

DADES DE L'EMPRESA USUÀRIA O SUBCONTRACTISTA

En cas que el treballador dugui a terme la seva activitat com a subcontractat o cedit per ETT, cal especificar les dades següents de l'empresa usuària o subcontractista:
 
   

Modalitat d'organització preventiva de l'empresa usuària o subcontractista
Podeu seleccionar-ne una o diverses:







Qüestionari de prevenció laboral per a l'empresa usuària o subcontractista
Si us plau, responeu Sí o No a les preguntes següents:
Hi ha avaluació de riscos del lloc de treball? SiNo
Hi ha informació als representants de treball en matèria de seguretat i higiene a la feina? Si No



IMPORTANT :Segons el que disposa l'article 37, apart. 3, lletra “D”, del Reglament dels Serveis de Prevenció de Riscos Laborals (BOE 31/01/1997),recomanem que notifiqui que s'ha produït aquesta malaltia professional al seu Servei de Prevenció.

subir