Mutua Fraternidad-Muprespa

Utilizamos cookies para garantir o correcto funcionamento do noso portal web, mellorar a seguridade e obter unha maior eficacia e personalización dos servizos ofrecidos aos Usuarios. Se continúa navegando ou pulsa o botón "ACEPTAR", consideramos que acepta o seu uso. Pode obter máis informació na nosa POLÍTICA DE COOKIES.

Desexa que o seu navegador recorde a decisión de declinar o uso de cookies?
Se decide que o sistema recorde a súa preferencia, a cookie que almacena esta información quedará no seu ordenador de forma permanente.

TRAMITACIÓN ELECTRÓNICA DA ENFERMIDADE PROFESIONAL

 
   PERSOA QUE ENVÍA O FORMULARIO
 
 
 
 
   DATOS DO TRABALLADOR
 
 
Borrar Fecha Inicio
 
Indicar a provincia na que se tramita o expediente do traballador. En caso de descoñecela, seleccione a provincia do CCC na que está dado de alta o traballador.
 
   DATOS QUE DEBE FACILITAR A EMPRESA
 

MODALIDADE DE ORGANIZACIÓN PREVENTIVA ADOPTADA POLA EMPRESA:

Pode seleccionar unha ou varias das seguintes:







CUESTIONARIO DE PREVENCIÓN LABORAL

Por favor, respondan Si ou Non ás seguintes preguntas: 
¿Existe avaliación de riscos do posto de traballo? SiNon
¿Existe información aos representantes de traballo en materia de seguridade e hixiene no traballo? Si Non
¿Efectuouse recoñecemento médico periódico? Si Non
¿Existe informe de risco de Enfermidade Profesional polo empresario? Si Non

CUESTIONARIO DE DATOS ECONÓMICOS

A) Base de Cotización Mensual
 
B) Base de Cotización Anual
 

DATOS DA EMPRESA USUARIA OU SUBCONTRATISTA

En caso de que o traballador realice a súa actividade como subcontratado ou cedido por ETT, indique os seguintes datos da Empresa Usuaria ou Subcontratista
 
   

Modalidade de organización preventiva da empresa usuaria ou subcontratista
Pode seleccionar unha ou varias das seguintes:







Cuestionario de Prevención Laboral para a empresa usuaria ou subcontratista
Por favor, respondan Si ou Non ás seguintes preguntas: 
¿Existe avaliación de riscos do posto de traballo? SiNon
¿Existe información aos representantes de traballo en materia de seguridade e hixiene no traballo? Si Non



IMPORTANTE: de conformidade co disposto no artigo 37 apart. 3 letra “D” do Regulamento dos Servizos de Prevención de Riscos Laborais (BOE 31/01/1997), recomendamos notifique que se produciu esta enfermidade profesional ao seu Servizo de Prevención.

subir